O nas


STER Group jest firmą rodzinną posiadającą oddziały na kilku kontynentach. Naszym celem jest zapewnienie pasażerom komunikacji publicznej bezpieczeństwa i komfortu podróżowania.

Nasze usługi charakteryzują się najwyższym poziomem, a możliwość dostosowania oferty do indywidualnych potrzeb klienta jest w naszym firmowym DNA.

Każdy klient jest kreatorem własnych potrzeb i oczekiwań. Każdy klient jest dla nas najważniejszy. Biorąc pod uwagę powyższe motto STER Group stworzyła własny Instytut Badawczy, który potrzeby i oczekiwania naszych klientów i przyszłych klientów przetwarza w usługi i wyroby.

Dzięki sieci zakładów produkcyjnych na świecie możemy dotrzeć z naszymi propozycjami do szerokiej grupy pasażerów budując tym samym stałą więź pomiędzy potrzebami i możliwościami ich realizacji. Najwyższą wartością STER Group są ludzie. Wszyscy bez wyjątku zmotywowani aby wytwarzać najlepsze na świecie produkty w celu zapewnienia satysfakcji naszym klientom. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i potrzeby i definiowanie nowych projektów, określając tym samych nowe możliwości.

Mając na względzie potrzebę podnoszenia poziomu bezpieczeństwa i komfortu pasażerów komunikacji masowej stawiamy sobie zadania tworzenia wyrobów i rozwiązań, które w sposób istotny i korzystny zmienią jakość transportu publicznego.

Jeśli tworzyć nowości, to w takim stopniu aby bezpieczeństwo, komfort, jakość wyrobów i usług znacznie odbiegała obecnie obowiązujących standardów.

Nie jest dla nas satysfakcjonującą droga tworzenia kolejnej wersji tego samego produktu ubranego w nowy wygląd, a w środku pozostawanie w rozwiązaniach z ubiegłej epoki. Rozwój produktu i usług to ciągłe poszukiwanie nowych możliwości i odkrywanie sposobów wdrażających postęp i ewolucje. Nie kopiujemy, nie naśladujemy. Obserwujemy zmiany na rynku i proponujemy własne, nowatorskie rozwiązania z uwzględnieniem oczekiwań naszych klientów.

 

STER GROUP STER Group to wielopokoleniowa, rodzinna firma z globalną wizją i globalnym działaniem. Od 30 lat wyposażamy pojazdy komunikacji publicznej, koncentrując się na przemyśle autobusowym i kolejowym. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy bezpieczeństwo i komfort podróży, a dzięki połączeniu sieci firm i montowni mamy możliwość dostawy ponad 1 000 000 ultra-bezpiecznych i komfortowych siedzeń rocznie. Obecnie nasze produkty są eksploatowane na 5 kontynentach, a poszczególne rynki są obsługiwane przez montownie rozlokowane na całym świecie. Dzięki temu nasi klienci są zawsze blisko nas.

Każda fabryka stanowi centrum zaopatrzenia rynków lokalnych ma ściśle określony, globalny cel; produkować światowej jakości wyroby dostosowane do wymogów każdego klienta, w jak najkrótszym czasie, optymalnej dla klienta cenie, przy zachowaniu najwyższej jakości obsługi.

Działania branży są motorem napędowym rozwoju całej grupy.

Jesteśmy firmą rodzinną specjalizującą się w tworzeniu i produkcji siedzeń do transportu publicznego od 30 lat. W Polsce znajdują się dwie fabryki oraz Instytut badawczo-rozwojowy STER. Projektujemy tam nasze produkty od podstaw oraz poszukujemy nowych rozwiązań rozwijając naszą firmę razem z naszymi klientami.

STER INDIA

STER India to samodzielna firma produkcyjna założona jako część STER Group w 2016 roku. Pierwsze fotele do autobusu na rynek Indyjski firma wyprodukowała i sprzedała 22 września 2017 r. Od tego momentu STER India notuje wzrost zainteresowania swoimi produktami, a wzrost udziału produkcji lokalnej zwiększa zainteresowanie gamą produktową całej grupy.

Celem działalności firmy w Indiach jest zdolność do zaspokajania potrzeb rynku lokalnego w światowej klasy fotele do środków komunikacji masowej, przy zachowaniu cen opartych na kosztach pracy rynku lokalnego. W miarę rozwoju firmy zakład produkcyjny w Indiach będzie obsługiwał rynki Azji i Oceanii z rynkiem Australijskim włącznie.

STER TURKIYE

STER Turkiye to najmłodsza spółka w STER Group. Przed dołączeniem do STER Group funkcjonowała na rynku pod nazwą Fource i od 2016r była oficjalnym przedstawicielem STER na rynku Tureckim w zakresie foteli miejskich. Po okresie 3 lat owocnej współpracy, Ster jak również dotychczasowi udziałowcy Fource postanowili przekształcić dotychczasowe przedstawicielstwo w pełnoprawnego członka STER Group. Zakup pakietu większościowego i włączenie STER Turcja do grupy pozwala na szybkie wdrożenie produktów do ofert wszystkich członków rodziny STER na świecie. Możliwość współpracy i wzajemnego wsparcia powoduje, że dotychczasowy szybki rozwój grupy będzie miał nowy wymiar i możliwości. W sposób znaczny grupa przyspieszy wprowadzanie wyrobów na rynki, oraz w istotnym zakresie zwiększy asortyment proponowanych rozwiązań.  

STER FRANCE

Ster France to kolejny krok na naszej wspólnej drodze z naszymi partnerami na rynku. Obecność Ster France pozwala na wsparcie naszych klientów na miejscu zarówno pod względem montażu siedzeń jak i szybkiej dostępności części zamiennych i wsparcia na miejscu w krótkim czasie.

Dziękujemy za zaufanie, wsparcie i uczestnictwo w ambitnym tworzeniu nowej rzeczywistości.